Lacné karimatky
Yate Wave 2.0Yate Wave 2.0
- Yate
- penové
Skladacia karimatka s profilovaným povrchom má pri rovnakej hrúbke materiálu vyšší tepelný odpor, poskytuje vyšší komfort a pri balení zaberá menej miesta.
NORTERA MOSSA COMFORT 5NORTERA MOSSA COMFORT 5
Táto kompaktná nafukovacia karimatka je navrhnutá pre všetkých, ktorí hľadajú ideálnu kombináciu nízkej hmotnosti, skladnosti a pohodlia pri spánku v prírode. Vďaka malému...
Zulu Airo 3,8 Comfort IIZulu Airo 3,8 Comfort II
- Zulu
- 3,1 R
Zulu Airo 3,8 Comfort II poskytne pohodlný spánok, jednoduchú manipuláciu a univerzálne využitie pri kempovaní, turistike aj ďalších outdoorových aktivitách. Zulu Airo 3,8...
PINGUIN Aeris R4PINGUIN Aeris R4
- Pingin
- 4 R
Komfortní nafukovací karimatka pro uživatele, kteří hledají ideální rovnováhu mezi pohodlím, tepelnou izolací a nízkou hmotností. Tepelný odpor R4 poskytuje spolehlivou izolaci...
PINGUIN Fold L Alu MatPINGUIN Fold L Alu Mat
- Pingin
Ľahká skladacia penová karimatka PINGUIN FOLD ALU MAT s termoreflexnou vrstvou Ultraľahká skladacia karimatka PINGUIN FOLD ALU MAT s hliníkovou termoreflexnou vrstvou zvyšuje...
Husky Fuzzy NewHusky Fuzzy New
- Husky
- 3,5 R
- samonafukovacie
Samonafukovacia karimatka Husky Fuzzy New 3,5 - tehlová v novom prevedení bude istotou pohodlného spánku. S hrúbkou 3,5 cm sa nemusíš báť rozložiť karimatku aj v členitejšom...
Yate ContourYate Contour
- Yate
- Skladacie
- 4 R
- samonafukovacie
YATE CONTOUR má rovnaké parametre ako model YATE TREKKER, ale má mierne odlišný povrchový materiál s obrysovým vzorom. Vyniká kvalitou materiálu a spracovaním. Povrch je...
Yate HikerYate Hiker
- Yate
- Skladacie
- 3,2 R
- samonafukovacie
Populárny model samo-nafukovacie karty s unikátnym protišmykovým yate mikro kefovaný povrch. - Ľahké jadro a tvar jazýka. Ľahká a skladovateľná karta, ktorá poskytuje...
Robens Air Impact 38Robens Air Impact 38
- Robens
- 3,1 R
- samonafukovacie
Samonafukovacia karimatka Air Impact 38 L, od značky Robens, ponúka dostatočnú šírku v oblasti chrbta a zúženie pri nohách pre šetrenie hmotnosti. Samonafukovacia karimatka Air...
Ferrino Air LiteFerrino Air Lite
- Ferrino
- Ultraľahké
- nafukovacie
Nafukovací Matrac do auta Ferrino Air Lite New Modrá Ultraľahký nafukovací Matrac do auta s bunkovým systémom pre maximálne pohodlie a skladnosť. Odolný povrchový Materiál s...
Outwell Dreamcatcher Single 7.5Outwell Dreamcatcher Single 7.5
- Outwell
- 6,8 R
Na samonafukovacej karimatke Outwell Dreamcatcher Single 7.5 cm sa vám bude spať ako v bavlnke. Penová náplň v tvare vlny poskytuje rovnomernú oporu pre vaše telo. Karimatka...
Nils Camp NC4340Nils Camp NC4340
- Nils
- samonafukovacie
Samonafukovacia karimatka NILS Camp NC4340 vám zaručí kvalitný spánok počas kempovania a dovoleniek v stane. Karimatka je vybavená integrovaným vankúšikom a je vhodná aj k vode...
Cattara CrystalCattara Crystal
- Cattara
- nafukovacie
Chystáte sa stanovať? Nezabudnite so sebou pribaliť karimatku a pripravte si pohodlné miesto na spanie. Nafukovacia karimatka Cattara CRYSTAL s vankúšikom vám poskytne komfort...
Yate Trekker 3,8Yate Trekker 3,8
- Yate
- Skladacie
- 4 R
- samonafukovacie
Trekker je jedným z najpredávanejších modelov nafukovacích matracov od spoločnosti Yate. Vyniká kvalitou materiálu a spracovania. Trekker je najobľúbenejší model...
Exped Sim Ultra 3.8Exped Sim Ultra 3.8
- celoročné
- samonafukovacie
Klasická samonafukovacia karimatka Exped SIM Ultra 3.8 M v ultraľahkej konštrukcii. Je vyrobená z polyesteru, ktorý je pod telom príjemnejší na dotyk a nespôsobuje podráždenie....
Kubisport L31K 05-L31KKubisport L31K 05-L31K
- KUBIsport
Tento samonafukovací matrac, navrhnutý s ohľadom na potreby turistov, sa vyznačuje malým objemom a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu sa ľahko prenáša a zároveň poskytuje vysokú...
Kubisport L45K 05-L45KKubisport L45K 05-L45K
- KUBIsport
Tento samonafukovací matrac do auta s integrovaným nafukovacím vankúšom je vynikajúcim riešením na kempovanie, ktoré poskytuje nielen pohodlie a oporu, ale aj príjemný dotyk...
Kubisport L40K 7Kubisport L40K 7
- KUBIsport
Samonafukovacia karimatka Kubisport L40K je navrhnutá na zaistenie vyššieho komfortu pri ležaní alebo spánku v prírode. Vďaka ľahkému ovládaniu ventilu sa karimatka automaticky...
Skrátená Crossroad TRAMP 30Skrátená Crossroad TRAMP 30
- Crossroad
Skrátená samonafukovacia karimatka Crossroad TREK 30 SHORT je dobrou voľbou pre juniorov a osoby menšej postavy. Je určená na použitie od jari do jesene na turistiku, trekking a...
NORTERA MOSSA ARTIC 8NORTERA MOSSA ARTIC 8
Nafukovacia karimatka Nortera MOSSA ARTIC 8 ponúka vysoký tepelný komfort a pohodlie aj v chladnejších podmienkach. Vďaka vnútornej trojvrstvovej hliníkovej izolácii efektívne...
YATE DREAMER DUOYATE DREAMER DUO
- Yate
Nafukovací matrac YATE pre dve osoby ponúka dostatok priestoru na pohodlné spanie v dvoch alebo nadštandardný komfort pre jednu osobu. Vďaka premyslenej konštrukcii sa dobre...
Cattara MidnightCattara Midnight
- Cattara
- Plážové
- samonafukovacie
Karimatky sú neodmysliteľne spojené so stanovaním, campingom a spaním pod širákom, pretože majú tie najlepšie izolačné vlastnosti a sú veľmi pohodlné. Samonafukovacia...
Robens Iceshield 75Robens Iceshield 75
- Robens
- 4,2 R
- samonafukovacie
Samonafukovacia karimatka od značky Robens s výškou 7,5+2 (vďaka rebrovanému povrchu) cm, anatomickým tvarovaním a praktickým ventilom Robens Peak Valve. Je určená do výrazne...
Husky FrutyHusky Fruty
- Husky
- Ultraľahké
- 3,6 R
- samonafukovacie
Ľahká samonafukovacia karimatka s izolačnou vrstvou 4 cm, jednoducho zbaliteľná a vhodná pre rôzne terény vďaka odolnému polyesterovému materiálu s TPU náterom. Odolnú...