Karimatky skladom
Outwell Dreamboat Single 16.0Outwell Dreamboat Single 16.0
- Outwell
Nafukovací matrac Outwell Dreamboat Single 16.0 cm s prvotriednou oporou, extra šírkou a maximálnou odolnosťou. Dreamboat Single 16.0 cm od značky Outwell je inovatívny...
Robens Polarshield 100Robens Polarshield 100
- Robens
- 5,0 R
Extrémne pohodlná nafukovacia karimatka Polarshield 100 od značky Robens je ideálnym spoločníkom na kempovanie či turistiku po celý rok. Nafukovacia karimatka Polarshield 100...
Robens Polarshield 100 DoubleRobens Polarshield 100 Double
- Robens
- 5,0 R
Extrémne pohodlná nafukovacia karimatka pre dve osoby Polarshield 100 Double od značky Robens je ideálnym spoločníkom na kempovanie či turistiku počas celého roka. Nafukovacia...
Robens Polarshield 60Robens Polarshield 60
- Robens
- 3,0 R
Extrémne pohodlná nafukovacia karimatka Polarshield 60 od značky Robens je ideálnym spoločníkom na kempovanie či turistiku po celý rok. Nafukovacia karimatka Polarshield 60 od...
Exped SIM Ultra 7.5 LW
Exped Ultra 3R MW Mummy
Exped Ultra 3R Duo LW
Exped Ultra 6.5R M
Sea to Summit Pursuit LSea to Summit Pursuit L
- Sea to Summit
Samonafukovací model ponúkajúci ľahké a pohodlné prespanie vďaka inovatívnej konštrukcii Air Light a ľahko ovládateľnému ventilu XPEL.
Exped Ultra 6.5R MW
Exped SIM 2.5 M
Exped SIM 3.8 M
MFH BW
Trimm STEPPER DUO 5.5Trimm STEPPER DUO 5.5
- Trimm
Špecifikácia: - rozmer: 120x190x5, 5 cm - hmotnosť: 0,9 kg - tepelný odpor: 1,4 - materiál: Nylon Ripstop 40D - integrovaný vankúš - 2 x double plochý ventil - integrovaná...
Trimm YETTI 10.0Trimm YETTI 10.0
- Trimm
Špecifikácia: - samonafukovacia double karimatka - rozmer: 200x132x10 cm - hmotnosť: 5,1 kg - tepelný odpor: 10,7 - materiál: brúsený polyester stretch, inteligentná...
- National Geographic
National Geographic
Rýchle nafúknutie a maximálny komfort pre vaše dobrodružstvá Užite si plnohodnotný spánok aj v divočine! Táto samonafukovacia karimatka je navrhnutá pre všetkých dobrodruhov,...
MIL-TEC ISO-MATTE 2MIL-TEC ISO-MATTE 2
- Mil-Tec
Klasická karimatka v zelenej nenápadnej farbe. Ľahká a odolná. Vyrobená z materiálu EVA (veľmi vysoká kvalita, vynikajúca pena vás udrží v teple a suchu). Vrátane gumičiek pre...
RAB Ultrasphere 5 RegularRAB Ultrasphere 5 Regular
- Rab
Ultrasphere 5 je špičková nafukovací podložka pro náročné horské výpravy, kde každý gram rozhoduje. Spojuje extrémně nízkou hmotnost s výjimečnou tepelnou ochranou. Revoluce v...
Vango Shangri-La Lux 16Vango Shangri-La Lux 16
Nafukovacia karimatka Vango Shangri-La Lux 16 Grande ponúka maximálne pohodlie vďaka hrúbke 16 cm, integrovanej nabíjateľnej pumpe a luxusnej elastickej tkanine. Nafukovacia...
Acra 05-L14Acra 05-L14
- Acra
Jednovrstvá karimatka o tloušťce 12 mm vyrobena z kvalitního materiálu dodávána v různých barvách. Dodáváme dle aktuálního stavu skladu.
Warpeace Stratus LiteWarpeace Stratus Lite
- Warmpeace
- 3,5 R
Každý spací vak si zachováva svoje parametre, iba ak sa používa s adekvátnym príslušenstvom, predovšetkým so zodpovedajúcou podložkou, ktorá spáča izoluje smerom od zeme, teda...
THERM A REST Z LITE REGULAR 2.0THERM A REST Z LITE REGULAR 2.0
- Therm-A-Rest
Karimatky Z Lite majú mäkší povrch pre maximálne pohodlie a tvrdšiu spodnú stranu, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť proti poškodeniu. Vďaka tejto konštrukcii sú ideálnou voľbou...
SEA TO SUMMIT Camp Plus Mat
PROGARDEN KO-CA2100100zelePROGARDEN KO-CA2100100zele
- ProGarden
- penová karimatka na spanie REDCLIFFS v zelenej farbe - profil 0,7 mm - materiál: PE pena - integrované pásy pre ľahšie zloženie a prenos - perfektné pre kemping, treking aj...